Social Media

Szybki kontakt 

Tel.: +48 508 149 337

biuro@kayman.com.pl

Kayman Sidemount

ul. Kręta 7, 89-650 Czersk

Pon-Pt : 12:00-20:00

Sob-Nd :  10:00-18:00

Kliknij i zobacz jak dojechać

ZOBACZ NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW!

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘC Z KURSÓW

NURKOWANIE NOCNE i PRZY OGRANICZONEJ WIDOCZNOŚCI

 

CELE KURSU:


Celem kursu jest zapoznanie jego uczestników ze specyficznymi procedurami i technikami oraz potencjalnymi zagrożeniami, jakie towarzyszą nurkowaniom w nocy oraz w ograniczonej widoczności.

 

Po ukończeniu kursu jego uczestnicy posiadają niezbędną wiedzę o specyficznych technikach nurkowania, nawigacji, procedurach nurkowania partnerskiego, komunikacji podwodnej podczas nurkowań nocnych lub w ograniczonej widoczności oraz umiejętność posługiwania się latarką w celu przesyłania sygnałów nurkowych.

 

Jednocześnie przypominamy, że jest to jedna z dwóch obowiązkowych specjalizacji wymaganych do uzyskania stopnia PSAI ADVANCED OPEN WATER DIVER SILVER

 

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

 

Minimalny wiek uczestnika to 18. Jednak kandydaci w wieku od 10 do 17 lat wyjątkowo mogą uczestniczyć tylko w części szkolenia dedykowanej nurkowaniu nocnemu i być certyfikowani jako PSAI Junior Night Diver (wiek 10-14 lat) lub jako PSAI Night Diver (wiek 15-17 lat). Muszą także posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na wzięcie udziału w szkoleniu.

Kursant musi posiadać certyfikacje PSAI Open Water Sport Diver lub opowiednik z jakiejkolwiek innej rozpoznawalnej organizacji nurkowej.

 

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

 

Kompletny sprzęt w cenie kursu .

Prócz standardowego sprzętu SCUBA niezbędnym jest : latarka główna , latarka backup , narzędzie tnące , boja SMB , szpulka , błyskacz typu stroboskop

 

CZAS TRWANIA KURSU:

 

2 dni : 1 zajęcia wykłądowe + 4 nurkowania + egzamin ( teoria/praktyka )

W większości przypadków minimalna ilość dni jest wystarczająca. W związku z tym, że kurs nastawiony jest na umiejętności, a nie czas trwania to może zaistnieść konieczność przedłużenia kursu. Taka decyzja leży w gestii intruktora i jest podejmowana na bazie porozumienia z kursantem, który jest w stanie również ocenić swoje umiejętności.

 

SZCZEGÓŁOWY PRZEGLĄD KURSU W WERSJI PDF – WYSTOSUJ PROŚBĘ O W/W

 

CENA KURSU:

 

1000 zł  + 75 zł licencja + manual ( w cenie kursu )

W przypadku konieczności przedłużenia kursu każdy kolejny dzień jest dodatkowo płatny po wcześniejszych ustaleniach z instruktorem .

 

Cena: 1000,00 zł

Night & Limited Visibility Diver
Nurkowanie nocne

07 lutego 2021