Social Media

Szybki kontakt 

Tel.: +48 508 149 337

biuro@kayman.com.pl

Kayman Sidemount

ul. Kręta 7, 89-650 Czersk

Pon-Pt : 12:00-20:00

Sob-Nd :  10:00-18:00

Kliknij i zobacz jak dojechać

ZOBACZ NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW!

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘC Z KURSÓW

PODWODNA NAWIGACJA – UNDERWATER NAVIGATION DIVER

 

CELE KURSU:

Kursant kursu PSAI Nawigacja Podwodna będzie w stanie realizować ustalony wcześniej partnersko plan nurkowania, którego jednym z istotnych elementów jest trasa płynięcia oraz określenie punktu wyjścia. Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie nawigacji podwodnej przy wykorzystaniu kompasu oraz znaków orientacyjnych na dnie.


Jednocześnie przypominamy, że jest to jedna z dwóch obowiązkowych specjalizacji wymaganych do uzyskania stopnia PSAI ADVANCED OPEN WATER DIVER SILVER

 

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

 

Minimalny wiek uczestnika to 18; jednak kandydaci w wieku od 10 do 17 lat w mogą uczestniczyć w kursie, jeśli posiadają pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna i posiadają uprawnienia nurkowe na poziome podstawowym.

 

Minimalny wiek dla certyfikacji specjalizacji Nawigacja Podwodna to 15 lat. Kandydaci w wieku od 10 do 15 lat mogą być certyfikowani jako Junior Underwater Navigation Diver, z zastrzeżeniem że mogą oni nurkować za pozwoleniem oraz przy bezpośrednim nadzorze rodzica lub prawnego opiekuna. W wieku lat 15, mogą oni ubiegać się o rozszerzenie uprawnień do certyfikacji PSAI Underwater Navigation Diver.

Kursant musi posiadać certyfikat PSAI Open Water Sport Diver, lub odpowiednik wydany przez uznaną agencję nurkową.

 

WYMAGANIA SPRZETOWE:

 

Kompletny sprzęt w cenie kursu.

Prócz standardowego wyposażenia SCUBA niezbędnym jest : kompas , czasomierz , tabliczka podwodna.

 

CZAS TRWANIA KURSU:


2 dni : 1 zajęcia wykładowe + 4 nurkowania zadaniowo-ćwiczebne + egzamin ( teoria/praktyka )

 

W większości przypadków minimalna ilość dni jest wystarczająca. W związku z tym, że kurs nastawiony jest na umiejętności, a nie czas trwania to może zaistnieść konieczność przedłużenia kursu. Taka decyzja leży w gestii intruktora i jest podejmowana na bazie porozumienia z kursantem, który jest w stanie również ocenić swoje umiejętności.

 

SZCZEGÓŁOWY PRZEGLĄD KURSU ( ZAGADNIEŃ ) W WERSJI PDF NA MAIL– WYSTOSUJ PROŚBĘ

 

CENA KURSU:

 

1 000,00 zł + 75,00 zł licencja ( manual w cenie kursu )

 

W przypadku konieczności przedłużenia kursu każdy kolejny dzień jest dodatkowo płatny po wcześniejszych ustaleniach z instruktorem.

 

 Cena: 1000,00 zł

Underwater Navigation Diver
Nawigacja podwodna

06 lutego 2021